Szczepienia w gabinetach prywatnych

Dzień dobry,

kontaktuję się z Państwem jako przedstawicielka Kancelarii PAREMIA, wyspecjalizowanej w świadczeniu pomocy prawnej lekarzom.

Dzięki praktycznej wiedzy prawa medycznego oraz wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze podmiotów gospodarczych, wiemy jak skutecznie pomóc specyficznemu przedsiębiorcy, jakim jest lekarz. Jesteśmy wartościowym partnerem biznesowym na rynku usług medycznych.

Obserwujemy Państwa działalność. Bardzo doceniamy fakt, że dzielicie się Państwo wiedzą i informacjami niezbędnymi dla przedstawicieli branży medycznej.  Przyświeca nam - jako prawnikom - podobny cel.

Aktualny czas jest bardzo wymagający dla lekarzy - przedsiębiorców. Pragnąc wspomóc branżę, z którą jesteśmy biznesowo związane, przygotowałyśmy artykuł, dotyczący możliwości realizowania szczepień przeciwko COVID-19 w prywatnych placówkach medycznych.

W naszym materiale przedstawiamy prawne aspekty i wymogi, jakie lekarz prowadzący własną praktykę powinien uwzględnić, przygotowując prywatny gabinet do podawania w nim szczepień.

Piszemy m.in.:

  • o tym, co lekarz, który jest przedsiębiorcą powinien wiedzieć, aby przygotować swoją placówkę do wykonywania szczepień przeciwko COVID-19.
  • o tym, jakie zadania placówek medycznych oraz obowiązki ich personelu muszą być spełnione, aby prywatna placówka medyczna mogła zgłosić się do Narodowego Programu Szczepień. 
  • o tym, na jakich zasadach naliczane będzie wynagrodzenie dla prowadzącego prywatną placówkę za zrealizowane szczepienia.

W związku ze społeczną wagą tematu, jak i obserwowanym wśród naszych Klientów - lekarzy - zainteresowaniem, planujemy zorganizowanie bezpłatnego webinaru dla przedstawicieli zawodów medycznych, będącego uzupełnieniem załączonego artykułu.

Artykuł i webinar będą źródłem wiedzy, którą lekarze zwykle uzyskują wskutek długotrwałego samodzielnego analizowania rządowych materiałów lub podczas konsultacji z prawnikiem. My oferujemy dostęp do niej w sposób prosty i bezpłatny.

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas informacje okażą się dla Państwa Odbiorców niezwykle przydatne. Otrzymaliśmy liczne wyrazy zainteresowania tematami, jakie poruszamy od naszych klientów - lekarzy. Uzyskanie dodatkowych świadczeń dla wielu gabinetów może być szansą na przetrwanie, a także możliwością wkładu w  budowanie zbiorowej odporności polskiego społeczeństwa.

Z wyrazami szacunku

Paremia Logo
Dagmara Żaczek-Pawlak
radca prawny