Szkolenie z zakresu chirurgii naczyniowej (Prof. Zubilewicz)

W imieniu Narodowego Instytutu Kształcenia oraz Centrum Medycznego NZOZ Konsylium sp z o.o. w Sanoku serdecznie zapraszamy na kolejne niekonwencjonalne spotkanie z Mistrzem chirurgii naczyniowej:  prof. dr hab. n. med. Tomaszem Zubilewiczem - 27 września 2019 w Sanoku

Tegoroczne spotkanie będzie miało charakter głównie warsztatowy. W ramach konwersacji polegającej na telekonferencji w formie streamu, w czasie rzeczywistym będzie można uczestniczyć w pokazie zabiegu leczenia żylaków techniką małoinwazyjną za pomocą zestawu „Flebogrif” w celu mechaniczno-chemicznej obliteracji powierzchownych pni żylnych.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do dnia 12 września do godz. 12:00, poprzez formularz zgłoszeniowy pod tym LINKIEM. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Cena za uczestnictwo obejmuje udział w telekonferencji, bufet kawowy, obiad, dostęp do przestrzeni dla wystawców, certyfikat. Koszt telekonferencji dla jednego Uczestnika wynosi 680 PLN, płatne do dnia 12 września na konto wskazane na powyższej stronie NInK.

W załączeniu zaproszenie oraz plan konferencji.