Kurs "Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19"

W imieniu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy przy cyklicznym wydarzeniu jakim jest  2-dniowy, Certyfikowany Kurs On-line PTW "Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19”.
Kurs odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 roku. Kurs skierowany jest do osób  zainteresowanych - w tym lekarzy i pielęgniarek, a wykłady prowadzone są przez specjalistów PTW w zakresie wakcynologii.

Udział w kursie oraz ukończenie testu online podsumowującego wydarzenie uprawnia do  trzymania certyfikatu w formie elektronicznej. W ciągu kilku dni po zakończeniu kursu uczestnicy wydarzenia otrzymają również pakiet materiałów edukacyjnych w formie slajdów z prezentacji omawianych podczas kursu.

Miło nam również poinformować, że Polskie Towarzystwo Wakcynologii planuje wprowadzić tytuł Wakcynologa, który przyznawany byłby dla osób spełniających dwa kryteria ,tj. członkostwo w PTW oraz ukończenie kursu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kursu na stronie internetowej: https://www.kurs-szczepien-ptw.pl/

Opolska Izba Lekarska objęła kurs PTW patronatem partnerskim, dzięki temu cena 2-dniowego  kursu z  uzyskaniem Certyfikatu wynosi 99 zł ( z VAT), standardowo koszt udziału w kursie on-line to 299 PLN (z VAT) , a dla członków PTW 199 zł.