Bezpłatne szkolenia w NIL

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował nową ofertą szkoleń na sesję zimowo-wiosenną 2023r. Tematy dotyczą zagadnień m.in.: prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz zagadnień związanych z wykonywaniem zawodu i wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji. Szkolenia organizowane przez Ośrodek Kształcenia NIL są bezpłatne i skierowane do wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów, w ramach opłacanych składek członkowskich do izb lekarskich. Wszystkie nasze wydarzenia edukacyjne są akredytowane, uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi. Rejestracja prowadzona jest przez internet: NIL - Kursy i szkolenia.
Pod powyższym linkiem znajduje się zestawienie wydarzeń wraz ze wskazanymi nazwiskami prowadzących, terminem i agendą szkolenia. Samorząd lekarski nie zamyka listy, będzie ona aktualizowana. Założeniem działalności Ośrodka Kształcenia NIL jest otwartość, reagowanie na potrzeby lekarzy i lekarzy dentystów oraz odpowiadanie na pojawiające się problemy i odnoszenie się do aktualnych, kluczowych dla środowiska lekarskiego tematów. Nasi wykładowcy i trenerzy to ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z nieocenionym doświadczeniem zawodowym.  Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.
Zachęcam do rozpowszechnienia kalendarza szkoleń za pośrednictwem social mediów. Im więcej koleżanek i kolegów skorzysta z tej oferty, tym lepiej dla nas wszystkich, bowiem warto się szkolić, uzupełniać i nabywać nowe kompetencji oraz aktualizować już posiadaną wiedzę i umiejętności.
We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 55 91 310

Dyrektor COBiK NIL
dr n. med. Artur Drobniak