Informacja dla lekarzy literatów

Stowarzyszenie Autorów Polskich o/Kołobrzeg, zgodnie ze wstępnymi ustaleniami w czasie plenerów literackich w 2018 r., rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do wydania nowej antologii za 2018 rok. Będzie to antologia uczestników plenerów literackich oraz Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „ Moja Niepodległa” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Edytorem antologii będzie Oficyna Wydawnicza „STON2” z Kielc.

Warunki uczestnictwa:

  • biogram (w miarę zwięzły, eksponujący dorobek literacki),
  • aktualne zdjęcie niepublikowane dotąd w naszych antologiach (WYSOKIEJ JAKOŚCI),
  • wiersze, krótkie utwory prozą, krótkie eseje, teksty satyryczne(do wyboru zestawu najwartościowszych: wierszy na dwie str., prozy bądź eseju na trzy str. formatu B5, jak w dotychczasowych antologiach, przesyłać należy wraz z biogramem i zdjęciem wyłącznie ELEKTRONICZNIE na adres mailowy wydawnictwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • partycypacja w kosztach opracowania i druku antologii w tym także przez uczestników Konkursu „Moja Niepodległa „wyniesie 90 zł od osoby za 3 egzemplarze, termin nadsyłania tekstów i dokonywanie wpłat na podane niżej konto – wydawcy do 31 stycznie 2019 r.
  • promocja antologii nastąpi podczas Kołobrzeskiej Nocy Poezji w , która odbędzie sie w terminie 28 do 30 marca 2019r w Kołobrzegu
  • antologia wysyłana będzie nieodpłatnie na podany w e-meilu dokładny adres domowy uczestnika- zamawiającego

ZAPRASZAMY wszystkich autorów tekstów, którzy zgłosili swoje utwory literackie do Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moja Niepodległa” i prosimy o ponowne przesłanie swoich prac na adres: Irena Nyczaj 25-411 Kielce, ul. Kasprowicza 1/20 Wydawnictwo STON2.

UWAGA: opracowywanie antologii nastąpi dopiero po wpłaceniu kwoty 90 zł przez wszystkich chętnych na konto mBank nr 33 1140 2017 0000 4002 0804 4655  Irena Nyczaj 25-411 Kielce, ul. Kasprowicza 1/20, z dopiskiem: antologia „Moja Niepodległa”

Kontakt z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aktualne informacje dot. konkursu- http://www.naszapoezja. pl tel. 781 821 163