VIII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

VIII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne odbędą się 14-16 czerwca br., tradycyjnie w hotelu Narvil, w Serocku.
Motywem przewodnim Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych na rok 2024 jest „przyszłość”. Chcemy skupić się na tym, jakie wyzwania i możliwości niesie przyszłość. Będziemy analizować nowe technologie w służbie stomatologii (techniki cyfrowe, czyli obrazowanie trójwymiarowe; AI), trendy i innowacje, które wpływają na rozwój tej dziedziny.
Uczestnictwo w VIII MSS daje lekarzom dentystom możliwość zdobycia 25 punktów edukacyjnych, nowością jest 5 punktów radiologicznych.
To wydarzenie dla nas wszystkich, od lekarzy dentystów dla lekarzy dentystów, i wspólna sprawa, dlatego gorąco zachęcam do popularyzowania i promowania MSS przez okręgowe izby lekarskie w kraju.
W załączniku przesyłamy materiały gotowe do zamieszczenia w Państwa kanałach komunikacji takie jak grafiki dostosowane do mediów społecznościowych oraz www, a także propozycje treści do wpisów na www i kanałach społecznościowych.
Program oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo pod linkiem: https://mss.izba-lekarska.pl/