Komunikat dla lekarzy i lekarzy dentystów zamierzających wnioskować o rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w związku z nowelizacją ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2020r. poz. 514 i 567) zmianie uległ m.in. proces wnioskowania o rozpoczęcie szkolenia specjalizacyjnego przez lekarzy i lekarzy dentystów, co zostało odzwierciedlone w nowym systemie SMK. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które w najbliższej sesji będą wnioskowały o rozpoczęcie specjalizacji, Centrum e-Zdrowie zaplanowało szkolenia, na których zaprezentowane zostaną nowe rozwiązania w przedmiotowym zakresie. Szkolenia odbędą się online w dniach:
 - 25.08.2022
 - 30.08.2022
 - 15.09.2022
Na stronie CeZ, pod następującym adresem:  https://cez.gov.pl/pl/page/szkolenia-z-smk zamieszczone zostały informacje o szkoleniu oraz formularze rejestracyjne. Mając powyższe na względzie uprzejmie prosimy o pomoc w udostępnieniu informacji o planowanym szkoleniu.