Spotkanie konsultacyjne z użytkownikami systemów informatycznych wykorzystywanych w ochronie zdrowia

Zespół ds. e-zdrowia Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Centrum e-Zdrowia zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym z użytkownikami systemów informatycznych wykorzystywanych w ochronie zdrowia - UserKon.
Wydarzenie będzie skierowane do lekarzy i lekarzy dentystów, którzy na co dzień korzystają z narzędzi takich jak System Monitorowania Kształcenia, Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i pomysłów rozwiązań na upraktycznienie współpracy między dostawcami a użytkownikami ww. systemów, w tym wskazanie, które z nich wymagają uaktualnienia, aby realnie odpowiadały teraźniejszym i przyszłym potrzebom polskich lekarzy i lekarzy dentystów.
W dyskusji ma zostać także poruszona propozycja Komisji Europejskiej dotycząca wprowadzenia Patient Summary, czyli dokumentu medycznego zawierającego podstawowe dane zdrowotne pacjenta, do którego w sytuacjach zagrożenia życia mieliby mieć dostęp medycy krajów UE (niezależnie z jakiego kraju pochodzi pacjent).

Podczas pierwszego spotkania (25.01.2023 r) omówimy systemy SMK i RPWDL.

Moderatorem spotkania jest dr Michał Gontkiewicz - specjalista położnictwa i ginekologii, członek prezydium ORL w Warszawie, przewodniczący Zespołu ds. e-zdrowia NIL

Termin wydarzenia: 25. 01. 2023 r
godz : 10:00-14:00 

Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w spotkaniu proszę zapisać się klikając w link do rejestracji poniżej:

Rejestracja dla uczestników online (link poniżej):

NIL - Kursy i szkolenia

Rejestracja dla uczestników stacjonarnych (link poniżej):
Miejsce wydarzenia: Siedziba NIL , ul. Jana III Sobieskiego 110, Warszawa

NIL - Kursy i szkolenia

Zgłaszanie uwag do SMK:
wyślij je mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w odpowiedzi na ten mail) lub przekaż je osobiście podczas spotkania z Centrum e-Zdrowia (możliwość uczestnictwa stacjonarnego lub on-line).
W przypadku pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu z Panią Ewą Stefańską (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 538 894 686)