Kształcenie podyplomowe OIL

PROGRAM SZKOLEŃ PROWADZONYCH W RAMACH KOMISJI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO OIL W OPOLU

Aktualizacja  09.07.2022r.

Temat

Uczestnicy

Miejsc

Komunikacja z pacjentem i zachęcenie do leczenia

piątek 28.10.2022
Godzina 10:00
Czas trwania 4-5 h
Kamil Kuczewski
 lekarze dentyści
siedziba Opolskiej Izby Lekarskiej, ul. Grunwaldzka 23
           Zapisy: sekretariat Izby, tel. 77 454 59 39 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLAN SZKOLEŃ na 2022 r.
dla lekarzy i lekarzy dentystów będących w trakcie szkolenia specjalizacyjnego

Temat

Kierownik naukowy

Uczestnicy

Prawo medyczne

25-27.04.2022

prof. dr hab. n.med. i n. o zdr. Teresa Kokot

lekarze, lekarze dentyści specjalizujący się według modułowych programów specjalizacji -  wszystkich specjalności

Przetaczanie krwi i jej składników

11-12.05. 2022

15-18.11.2022

lek. med. Anna Świercz

lekarze realizujący moduł podstawowy w zakresie chorób wewnętrznych

Wszystkie kursy  oprócz kursu z Ratownictwa medycznego organizowane będą zdalnie, za pomocą platformy e-learningowej ZOOM. Kurs z Ratownictwa medycznego odbywać się będzie w godzinach popołudniowych w formie hybrydowej ( 3 dni wykładów- zdalnie, 2 dni zajęcia praktyczne).

Rekrutacja:
1. Lekarze posiadający Elektroniczną Kartę Specjalizacji zgłaszają się poprzez System Monitorowania Kształcenia (SMK).
2. Lekarze posiadający papierową Kartę Specjalizacji poprzez stronę internetową CMKP.

*******************************************

* Kursy wymagane do specjalizacji, zgłoszenia mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek zgłoszeniowy TU do pobrania.

** Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w w/w szkoleniach telefonicznie – 77 454 59 39 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Za uczestnictwo w szkoleniu przysługują punkty edukacyjne.

*** Lekarze posiadający EKS zgłaszają się przez SMK, pozostali poprzez formularz zgłoszenia ze strony Opolskiej Izby Lekarskiej (link powyżej)

Terminy szkoleń , które są w trakcie ustalania pojawią się najszybciej na stronie internetowej Izby.

Przewodnicząca Komisji Kształcenia
Małgorzata Łuszczyńska – Ostrowska