Karty FitProfit i FitSport

Koleżanki! Koledzy!
Od kilku lat członkowie Opolskiej Izby Lekarskiej mogą korzystać z kart FitProfit i FitSport. Jednakże w tym roku mamy dobrą wiadomośc dla wszystkich. Naczelna Izba Lekarska w oparciu o wiele okregowych izb wynegocjowała atrakcyjne stawki za w.w. karty . Będą one obowiązywały od 1 lipca 2023r. a opiekunem programu FitProfit i FitSport z ramienia Opolskiej Izby Lekarskiej jest wiceprzewodniczący Komisji Kultury i Sportu naszej Izby, lek. dent. Paweł Pędich. Dla zainteresowanych kontakt z Opiekunem Programu poprzez mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Jolanta Smerkowska-Mokrzycka